м. Вінниця, м. Хмільник та Вінницька область
м. Вінниця, м. Хмільник та Вінницька область

Топ 3 причин замінити вікна під час зими

Багато Вінницьких домовласників мають застереження щодо проведення проектів по ремонту будинку в зимові місяці. І це зрозуміло. Більшість часу холодно і темно. Витрати час відпустки в середині зими більшість людей вважатиме за краще щось інше, ніж заміну вікна. Але замінити вікна взимку може бути набагато простіше, економічніше і швидше, ніж у літні місяці. Подивимося, чому.

Яка різниця між установкою літніх і зимових вікон

Найбільш оманлива думка при заміні вікна в зимку є думка про те що це не так ефективно, як зміна вікон протягом теплих місяців. Домовласники часто побоюються, що ущільнювачі не будуть правильно встановлюватися, або ізолююча піна не може правильно розширюватися при низьких температурах. Насправді, більшість монтажників вікон пристосовуються до умов і використовують матеріали, які не втрачають клейових властивостей або розширюють властивості, коли температура значно знижується. Як наслідок, можна успішно встановлювати вікна при температурі до -20 градусів за Цельсієм.

Ще одним занепокоєнням домовласників при заміні своїх вікон в зимовий період є те, що залишивши будинок відкритим під час процесу установки може призвести до значних втрат тепла і енергії. З цієї причини монтажні бригади зазвичай встановлюють одне вікно за раз для забезпечення максимального комфорту в будинку.

Оскільки ущільнювальні матеріали, що використовуються в зимових установках, мають більшу довговічність і стійкість до атмосферних впливів, ніж влітку заміна вікон взимку не має жодних недоліків у порівнянні з літнім. Навпаки, ви, швидше за все, отримаєте кращу якість монтажу

Топ 3 причини замінити вікна під час зимового сезону:

1. Зима – це найкращий час для виявлення проблем із вікнами

Ось загальний сценарій, у якому багато хто з наших потенційних клієнтів опиняється: ви тільки що купили будинок і всі готові до переїзду.

Якщо ваші вікна не знаходяться на останніх подихах, протікають або гниють, ми зазвичай рекомендуємо вам жити у вашому будинку, принаймні, одну зиму, перш ніж замінювати вікна. Чому? Тому що зима – це найкращий час для виявлення проблем з існуючими вікнами. Оскільки ваші вікна взимку найбільше страждають погодніх умов, є хороший шанс виявлення проблемних областей у ваших вікнах у вигляді витоків і протягів. Тож ви зможете побачити і відчути ці проблемні області у ваших вікнах та вирішити, які вікна потрібно замінити а які можна відремонтувати.

Не поспішайте замінювати всі вікна відразу. Оцінка стану існуючих вікон може допомогти вам розрахувати свій проект протягом декількох років. Це також дає вам можливість спробувати віконну компанію перед тим, як приступити до зміни вікон у всьому будинку.

2. Ви, ймовірно, отримаєте кращу ціну на вікна взимку

Не рідко можна побачити віконні компанії, які дають 20, 30 і 40% знижки протягом року. Але якщо компанія дає такі знижки весь час, чи дійсно це може вважатися знижкою? Всі місцеві віконні компанії мають піковий сезон. Це, як правило, час, коли попит є високим і є багато замовлень. У більшості міст цей сезон проходить протягом усього літа, з особливо напруженим часом на початку весни та на початку осені. Коли віконна компанія зайнята і має вибір клієнтів, вони рідше пропонують значні знижки.

Ось чому досвідчений споживач може скористатися часом цим часом, коли попит з боку споживачів не настільки високий, і компанія, швидше за все, знизить ціни, щоб отримати ваш замовлення.

3. Купівля вікон взимку дає вам більшу гнучкість з датами встановлення

Ще однією основною причиною для покупки та заміни
вікон в зимовий час є те, що у вас є багато часу для того щоб обрати , коли відбудеться фактична установка. Хоча більшість компаній вважатимуть за краще встановити їх якнайшвидше, вони будуть працювати з вами і можуть запланувати весняну установку, якщо ви все ще вважаєте за краще отримувати вікна в теплі місяці. Під час високого сезону влітку, ви будете мати дуже мало вибору, і ваші вікна будуть встановлені одразу, як продукт буде виготовлено, або як дати установки стануть доступними.

Раннє планування установки вікна може допомогти вам розмістити будь-які інші проекти протягом цієї дати так, щоб ваші вікна були встановлені в правильному порядку з іншими ремонтами

Related Posts

Leave a Reply